Лактовіт Форте
Відновлює корисну мікрофлору, бореться за ваш імунітет!
Завантажити інструкцію
Як діє препарат

До складу Лактовіт Форте входять лактобактерії Lactic Acid Bacillus, фолієва кислота (вітамін В 9) і ціанокобаламін (вітамін В12 )

Хвороботворним мікроорганізмам протидіють саме лактобактерії. Завдяки тому, що препарат упаковано у капсулу, вони потрапляють за призначенням – саме у шлунок. А оскільки бактерії мають форму спор, вони не гинуть під впливом антибіотиків чи шлункового соку. Отже, у шлунку спори лактобактерій активізуються, потім у дванадцятипалій кишці переходять у живу форму і виробляють молочну кислоту.

Саме так вони створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечника.

Фолієва кислота (вітамін B 9) відіграє важливу роль у створенні нових клітин. Зокрема, вона необхідна для утворення лейкоцитів та еритроцитів, синтезу амінокислот та нуклеїнових кислот. Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у процесах обміну вуглеводів, білків та жирів, синтезі нуклеїнових кислот, сприяє нормалізації функцій нервової системи стимулює утворення еритроцитів.

склад

120 млн. спор молочнокислих бактерій

1,5 мг фолієвої кислоти

15 мкг цiанокобаламіна (В12)

ПРОБЛЕМАТИКА
Антибіотики – потужний засіб боротьби з бактеріальними інфекціями.

Вони допомагають організму впоратися з хворобою, але разом з ворожою мікрофлорою повністю знищують і корисні бактерії. Як результат, у кишечнику розвивається патогенна мікрофлора і виникає дисбактеріоз. Для усунення дисбалансу мікрофлори необхідні засоби, що допоможуть кишечнику відродити рідну корисну мікрофлору. Зазвичай використовуються штучно культивовані пробіотики, які не відповідають унікальній мікрофлорі людини. Потрапивши в організм, такі бактерії не можуть виконати всі функції корисної мікрофлори і швидко гинуть. Рішення – застосувати спеціальний пробіотичний препарат, який не заміщує рідну мікрофлору, а підтримує її та допомагає їй відновитися. Таким препаратом є Лактовит Форте – пробіотичний лікарський засіб із доведеною клінічною ефективністю. Лактовіт Форте містить 120 млн спор Lactic Acid Bacillus (В.coagulans), захищених від руйнуючої дії кислого середовища шлунка. Вони створюють сприятливі умови для розвитку рідної мікрофлори кишечника за рахунок пригнічення росту патогенних бактерій, продукування антибактеріальних речовин (бактеріоцинів) та молочної кислоти. Крім того, Лактовіт Форте містить вітаміни В9 і В12, що сприяють регенерації слизової кишечника, покращенню функції кишечника, кровотворенню та захисту від інфекцій.

У кишечнику зосереджено 70% клітин нашої імунної системи. Слизова оболонка кишечника містить так звану лімфоїдну тканину, яка є першим бар'єром на шляху патогенів.

Задачею лімфоїдних клітин є синтез речовин, незамінних для захисту нашого організму від інфекцій – імуноглобуліни та лізоцим. Стимуляцією роботи цих клітин опікується мікрофлора кишечника. Саме тому при порушенні балансу мікрофлори лімфоїдні клітини починають працювати напівсили, захисні властивості слизової оболонки знижуються, і у кров починають проникати алергени та віруси. Як результат, знижується стійкість до інфекцій, підвищується захворюваність. Саме тому підтримка та відновлення рідної мікрофлори кишечника мають вирішальне значення для міцного імунітету.

Дослідження останніх років встановили чітку залежність між складом піхвової мікрофлори та мікрофлорою кишечника.

Тож дисбактеріоз статевих органів є проявом системного дисбактеріозу. Гінекологічні захворювання (в тому числі гормональні зміни), лікування антибіотиками та вагітність призводять до порушень мікрофлори слизової оболонки статевих органів і розвитку дисбактеріозу. Порушення мікрофлори статевих органів сприяють запальним захворюванням, інфекційним ускладненням, погіршують якість життя жінки і можуть призвести до порушень в перебігу вагітності. Важливо пам'ятати, що мікрофлора кишечника майбутньої мами відіграє визначальну роль у формуванні нормальної мікрофлори кишечника дитини. Зважаючи на це, про профілактику дисбактеріозу слід дбати не тільки під час вагітності, а й навіть на етапі її планування. Адже йдеться про здоров'я не тільки мами, а й дитини.

Сухість, висипи, запалення або алергічні прояви на шкірі – так порушення роботи кишечника відбиваються у нас на обличчі.

Часто це пов'язано з тим, що при дисбактеріозі кишечника утворюється велика кількість токсинів, які, всмоктуючись, порушують захисні функції шкіри, а пошкодження слизової кишечника призводить до порушення всмоктування білків, жирів та вітамінів, які необхідні для здоров'я шкіри. Крім того, порушення функції кишечника спричиняє до надлишкового надходження алергенів у кров. Це призводить до розвитку алергічних захворювань шкіри, особливо в дитячому віці. Сучасна медицина вже довела зв'язок дисбактеріозу і алергічних захворювань, таких як атопічний дерматит, екзема, кропив'янка і харчова алергія у дітей. Отже, лікування таких захворювань без усунення дисбактеріозу не буде ефективним. І найбільш дієве рішення в таких випадках – це прийом пробіотика, який відновлює рідну корисну мікрофлору і слизову кишечника, а не заселяє його сторонніми бактеріями.

ПОКАЗАННЯ
ДО ЗАСТОСУВАННЯ
дисбактеріоз на фоні хронічних захворювань кишечника та прийому антибіотиків, сульфаніламідних препаратів та інших причин
порушення роботи кишечника після гострих кишкових інфекцій
неспецифічні запальні захворювання геніталій та передпологова підготовка вагітних
терапія кропив’янки, екземи, дитячого діатезу, атопічного дерматіту
Спосіб
застосування

При колітах, дисбактеріозах, порушеннях роботи кишечникам препарат застосовувати дорослим та дітям від 6 місяців 2 рази на добу за 40 хвилин до їжі або безпосередньо перед годуванням.

Для дітей віком від 6 місяців до 2-х років разова доза становить ½ капсули, добова доза становить 1 капсулу.

Дітям до 2-х років відкрити капсулу та розчинити вміст у 10 мл грудного молока або кип'яченої воді кімнатної температури (вода не повинна бути гарячою).

Разова доза для дітей у віці від 2-х років і дорослих — 1 капсула, добова - 2 капсули.

Максимальна разова доза для дорослих — 2 капсули, максимальна добова доза — 4 капсули.

Тривалість застосування препарату залежить від характеру та перебігу захворювання:

  • при порушеннях роботи кишечника — 4−6 тижнів.
  • при хронічних колітах різної етіології — до 1,5−2 місяців.
  • при дисбактеріозах, що виникли через застосування антибіотиків, сульфаніламідних препаратів та з інших причин — 3−4 тижні.

У разі рецидивів хвороби доцільно пройти повторний курс лікування.