ЗАПИТАННЯ / ВІДПОВІДІ

У цьому розділі ви знайдете відповіді на найчастіші запитання.

Якщо відповіді на ваше питання тут немає, напишіть нам, і наші спеціалісти обов’язково вам допоможуть.

запитати
Відповіді на ваші запитання
Чим відрізняється Лактовіт Форте від інших пробіотиків?

Більшість пробіотиків містять штучно вирощені бактерії. Часто вони не відповідають унікальному вродженому профілю штамів людини. Така генетична несумісність може викликати побічні ефекти та знизити ефективність лікування. Уникнути цих проблем можна, використовуючи іншу категорію пробіотиків — препарати, які сприяють розвитку власної нормальної мікрофлори кишечника, а не заміняють її невластивими їй штамами. До таких препаратів відноситься Лактовіт Форте, пробіотичний лікарський засіб з доведеною клінічною ефективністю, що містить спори спеціальних імуномодулюючих бактерій, а також вітаміни В9 і В12. Лактовіт Форте призначений для відновлення власної корисної мікрофлори та слизової оболонки кишечника при дисбактеріозі, який виник через прийом антибіотиків або з інших причин. Крім того, він застосовується в якості підтримуючої терапії у пацієнтів із захворюваннями, що пов'язані з порушеннями в роботі імунної системи, такими як атопічний дерматит, кропив'янка, екзема та ін.

Переваги Лактовіт Форте:

1. Спори Bacillus coagulans повністю зберігають активність після проходження через агресивне середовище шлунково-кишкового тракту.

2. Bacillus coagulans виробляють корисну L(+) форму молочної кислоти та бактеріоцини, які ефективно пригнічують і запобігають росту патогенних мікроорганізмів, сприяють розвитку рідної мікрофлори кишечника та відновленню його слизової оболонки, пошкодженої патогенами.

3. Метаболіти, які виділяє бактерія Bacillus coagulans, нормалізують імунітет на клітинному та молекулярному рівні. Як результат підвищується стійкість людини до інфекцій.

4. Bacillus coagulans виводяться з організму повільно: після останнього прийому пробіотика спори в фекаліях виявляють протягом 7 днів. Це велика клінічна перевага, адже після останнього прийому препарату його дія триває ще цілий тиждень. Це дозволяє в повному обсязі, без ризику ускладнень і рецидивів відновити функцію шлунково-кишкового тракту після захворювання.

5. Вітаміни В9 і В12 необхідні для процесу кровотворення, перешкоджають розвитку анемії, мають репаративні та імуномодулююючі властивості, сприятливо впливають на слизову кишечника, сприяють зростанню та розвитку Bacillus coagulans.

6. Вітаміни В9 і В12 у складі препарату стимулюють ріст і розмноження бактерій, а також мають корисну системну дію і зміцнюють імунітет.

7. Лактовіт Форте можна застосовувати під час вагітності з метою відновлення мікрофлори родових шляхів (передбачено медичною інструкцією з використання препарату).

Протягом якого часу починає діяти препарат?

Час між прийомом препарату та активізацією спор у середньому становить 4 години. Пік накопичення бактеріальної маси в кишечнику настає через 18 годин.

Чи можна застосовувати Лактовіт Форте разом з антибіотиками?

Так, оскільки бактерії, що входять до складу препарату, стійкі до впливу більшості антибіотиків.

Чи можна приймати Лактовіт Форте дітям до року? В якому дозуванні?

Можна. Разове дозування становить ½ капсули. Її потрібно розчинити в 10 мл грудного молока або кип'яченої води, охолодженої до кімнатної температури. Вода не має бути гарячою!

Скільки років Лактовіт Форте застосовується в Україні?

12 років. За цей час його ефективність і безпеку як для дітей, так і для дорослих було клінічно доведено у багатьох дослідженнях.

про препарат лактовІт форте
Як дiє препарат?

До складу Лактовіт Форте входять лактобактерії Lactic Acid Bacillus, фолієва кислота (вітамін В9) і ціанокобаламін (вітамін В12)

Хвороботворним мікроорганізмам протидіють саме лактобактерії. Завдяки тому, що препарат упаковано у капсулу, вони потрапляють за призначенням – саме у шлунок. А оскільки бактерії мають форму спор, вони не гинуть під впливом антибіотиків чи шлункового соку. Отже, у шлунку спори лактобактерій активізуються, потім у дванадцятипалій кишці переходять у живу форму і виробляють молочну кислоту.

Саме так вони створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечника.

Фолієва кислота (вітамін B9) відіграє важливу роль у створенні нових клітин. Зокрема, вона необхідна для утворення лейкоцитів та еритроцитів, синтезу амінокислот та нуклеїнових кислот. Ціанокобаломін (вітамін В12) бере участь у процесах обміну вуглеводів, білків та жирів, синтезі нуклеїнових кислот, сприяє нормалізації функцій нервової системи стимулює утворення еритроцитів.