Lallemand PHARMA

ЛАКТОВІТ ФОРТЕ

Відновлює рідну мікрофлору, бореться за ваш імунітет!
Як діє препарат

До складу Лактовіт Форте входять лактобактерії Lactic Acid Bacillus, фолієва кислота (вітамін В 9) і ціанокобаламін (вітамін В12 )

Хвороботворним мікроорганізмам протидіють саме лактобактерії. Завдяки тому, що препарат упаковано у капсулу, вони потрапляють за призначенням – саме у шлунок. А оскільки бактерії мають форму спор, вони не гинуть під впливом антибіотиків чи шлункового соку. Отже, у шлунку спори лактобактерій активізуються, потім у дванадцятипалій кишці переходять у живу форму і виробляють молочну кислоту.

Саме так вони створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечника.

Фолієва кислота (вітамін B 9) відіграє важливу роль у створенні нових клітин. Зокрема, вона необхідна для утворення лейкоцитів та еритроцитів, синтезу амінокислот та нуклеїнових кислот. Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у процесах обміну вуглеводів, білків та жирів, синтезі нуклеїнових кислот, сприяє нормалізації функцій нервової системи стимулює утворення еритроцитів.

Склад
120 млн. спор молочнокислих бактерій
 
1,5 мг фолієвої кислоти
 
15 мкг цiанокобаламіна (В12)
 

 

ПРОБЛЕМАТИКА

ДИСБАКТЕРІОЗ

problems 1Антибіотики – потужний засіб боротьби з бактеріальними інфекціями.

Вони допомагають організму впоратися з хворобою, але разом з ворожою мікрофлорою повністю знищують і корисні бактерії. Як результат, у кишечнику розвивається патогенна мікрофлора і виникає дисбактеріоз. Для усунення дисбалансу мікрофлори необхідні засоби, що допоможуть кишечнику відродити рідну корисну мікрофлору. Зазвичай використовуються штучно культивовані пробіотики, які не відповідають унікальній мікрофлорі людини. Потрапивши в організм, такі бактерії не можуть виконати всі функції корисної мікрофлори і швидко гинуть. Рішення – застосувати спеціальний пробіотичний препарат, який не заміщує рідну мікрофлору, а підтримує її та допомагає їй відновитися. Таким препаратом є Лактовит Форте – пробіотичний лікарський засіб із доведеною клінічною ефективністю. Лактовіт Форте містить 120 млн спор Lactic Acid Bacillus (В.coagulans), захищених від руйнуючої дії кислого середовища шлунка. Вони створюють сприятливі умови для розвитку рідної мікрофлори кишечника за рахунок пригнічення росту патогенних бактерій, продукування антибактеріальних речовин (бактеріоцинів) та молочної кислоти. Крім того, Лактовіт Форте містить вітаміни В9 і В12, що сприяють регенерації слизової кишечника, покращенню функції кишечника, кровотворенню та захисту від інфекцій.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

дисбактеріоз на фоні хронічних захворювань кишечника та прийому антибіотиків

порушення роботи кишечника після гострих кишкових інфекцій

неспецифічні запальні захворювання геніталій та передпологова підготовка вагітних

терапія кропив’янки, екземи, дитячого діатезу, атопічного дерматіту

ЛАКТОВІТ ФОРТЕ
Відновлює рідну мікрофлору, бореться за ваш імунітет!

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем. Має протипоказання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Лактовіт Форте, капсули. Р.П. МОЗ України №UA/0160/01/01 від 09.12.2013 діє до 09.12.2018. Представництво «Мілі Хелскере Лтд» в Україні, 01032, м. Київ, бул. Т.Шевченко, 33-Б, (044) 498-13-34, (044) 498-13-35

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я