Чому важлива кишкова мікробіота?

Кишкова мікробіота тісно співпрацює з клітинами ворсинок кишечника, а через них - з імунною системою всього організму. Кишківник є найбільшим імунним органом людини. Близько 80% імунних клітин знаходяться в кишечнику. Саме імунна система захищає організм від різноманітних порушень, що можуть призвести до розвитку гострих та хронічних захворювань, зокрема, алергічної природи, а також злоякісних новоутворень. Доведено прямий взаємний зв’язок між кишковою мікрофлорою та мозком людини і вплив кишкової мікробіоти на розвиток аутизму, депресії та погіршення пам`яті.

Причини погіршення балансу кишкової мікробіоти

Незбалансоване харчування (зменшення кількості натуральних складників, рослинної їжі та збільшення кількості продуктів із високим вмістом вуглеводів, консервантів, харчових барвників, підсилювачів смаку).
Часте використання медичних препаратів, а особливо: антибіотиків, призводить до того, що в кишечнику надмірно розмножується патогенна мікрофлора і виникає хронічний дисбіоз, який супроводжується здуттям, порушенням роботи кишечника - діареями та закрепами, дискомфортом та болями в животі.
Малорухливий спосіб життя, стреси та шкідливі звички відображаються на роботі кишківника.

Як повернути втрачений баланс?

Для усунення дисбалансу мікрофлори кишківника необхідні засоби, що допоможуть швидко та ефективно відновити здорове співвідношення мікроорганізмів у мікробіоті.

ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ – ПРИЙОМ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРОБІОТИЧНОГО ПРЕПАРАТУ, ЯКИЙ
НЕ ЗАМІЩУЄ, А ВІДНОВЛЮЄ РІДНУ МІКРОФЛОРУ.

Це Лактовіт Форте – пробіотичний лікарський засіб із доведеною клінічною ефективністю. Лактовіт створює сприятливі умови для розвитку рідної мікрофлори кишечника і пригнічує ріст шкідливих кишкових бактерій, сприяє виробленню активних речовин проти патогенних вірусів та бактерій. Крім того, Лактовіт Форте містить вітаміни В9 і В12, необхідні для регенерації слизової кишечника, покращення його функції, кровотворення та захисту від інфекцій.