МІКРОБІОТА КИШКОВА
МІКРОБІОТА МІКРОБІОТА
ШКІРИ МІКРОБІОТА
ВАГІТНИХ МІКРОБІОТА
ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ МІКРОБІОТА
СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ
Чому важлива кишкова мікробіота?
Кишкова мікробіота тісно співпрацює з клітинами ворсинок кишечника, а через них - з імунною системою всього організму. Кишківник є найбільшим імунним органом людини. Близько 80% імунних клітин знаходяться в кишечнику. Саме імунна система захищає організм від різноманітних порушень, що можуть призвести до розвитку гострих та хронічних захворювань, зокрема, алергічної природи, а також злоякісних новоутворень. Доведено прямий взаємний зв’язок між кишковою мікрофлорою та мозком людини і вплив кишкової мікробіоти на розвиток аутизму, депресії та погіршення пам`яті.
Причини погіршення балансу кишкової мікробіоти
Як повернути втрачений баланс?
Для усунення дисбалансу мікрофлори кишківника необхідні засоби, що допоможуть швидко та ефективно відновити здорове співвідношення мікроорганізмів у мікробіоті.
ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ – ПРИЙОМ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРОБІОТИЧНОГО ПРЕПАРАТУ, ЯКИЙ
НЕ ЗАМІЩУЄ, А ВІДНОВЛЮЄ РІДНУ МІКРОФЛОРУ.
Це Лактовіт Форте – пробіотичний лікарський засіб із доведеною клінічною ефективністю. Лактовіт створює сприятливі умови для розвитку рідної мікрофлори кишечника і пригнічує ріст шкідливих кишкових бактерій, сприяє виробленню активних речовин проти патогенних вірусів та бактерій. Крім того, Лактовіт Форте містить вітаміни В9 і В12, необхідні для регенерації слизової кишечника, покращення його функції, кровотворення та захисту від інфекцій.