Чому важлива нормальна мікрофлора піхви для вагітної жінки?

Надзвичайно важливим для кожної жінки є нормальна мікрофлора піхви, яка є ознакою загального здоров’я. Зміна мікробіоти організму жінки підчас вагітності часто відбувається при зміні гормонального фону, прийомі антибіотиків для лікування інфекційних захворювань, препаратів, призначених для профілактики після кесарського розтину. Мікробіота кишківника та піхви вагітної безпосередньо вливає на мікробіоту плоду і подальший стан здоров’я дитини.

Бактеріальний вагіноз

це пограничний стан між нормою та запаленням. Бактеріальний вагіноз – це синдром надмірного розвитку умовно-патогенної флори в піхві та шийці матки. Це захворювання часто може приводити до патології ендометрію, раннього переривання вагітності. В передпологовому періоді, дисбіоз піхви виявляється у 70% породіль у яких діти народжуються з ознаками внутрішньоутробної інфекції. Доведено прямий зв'язок між дисбіозом піхви та
кишківника. Позитивно впливаючи на мікробіоту кишківника ми покращуємо стан організму жінки.

Вченні встановили важливу роль, яку відіграє мікрофлора мами в
перші місяці життя дитини

для попередження таких захворювань, як алергічний риніт, бронхіальна астма, дерматити алергічної природи, аутизм та ін. Здоровий мікробний пейзаж кишківника та піхви жінки не тільки створює умови для вдалого протікання вагітності та пологів, але й створює умови для профілактики розвитку різних захворювань у дітей.

Роль кишкової мікробіоти доведена як у формуванні здового
імунітету так і психіки дитини

В перші 24 місяці життя, кишкова мікробіота дитини значно змінюється за своїм якісним та кількісним складом, що пов’язано з багатьма факторами: штучним вигодовуванням, введенням прикормів, здоров`ям матері. Можливість застосування пробіотиків в ранньому дитячому віці дозволяє створити умови для здорового розвитку організму дитини та його адаптації до умов життя сучасної людини.

Дія Лактовіту Форте відновлює власну мікрофлору піхви, тому він рекомендований в передполговій підготовці. Лактовіт Форте сприяє зменшенню рецидивів вагінальної інфекції. Може застосовуватися як під час вагітності, при підготовці до пологів так і в період годування груддю. У дітей Лактовіт Форте застосовується з 6-и місяців.

Може застосовуватися як під час вагітності, при підготовці до пологів так і в період годування груддю.