Мікробіота сечостатевої системи

Мікробіота сечовидільної системи містить різні мікроорганізми. При порушенні її якісного та кількісного складу, особливо якщо переважають умовно-патогенні та патогенні бактерії, відбувається розвиток уретриту, циститу, простатиту та навіть нетримання сечі.

Мікробіота сечовидільної системи взаємодіє з мікробіотою всього організму. При нормалізації кишечної мікробіоти створюються оптимальні умови для її відновлення.

Вагінальна мікробіота

Найчастішим порушенням вагіноальної мікрофлори є бактеріальний вагіноз та неспецифічний вагиніт. Бактеріальний вагіноз — це патологія екосистеми піхви, спричинена зменшенням кількості лактобактерій та посиленим ростом анаеробних бактерій. У половини жінок бактеріальний вагіноз не має симптомів. Близько 20% жінок, які амбулаторно відвідують гінеколога, мають це порушення, а серед вагітних захворювання виявляють приблизно у 30%. Зважаючи на те, що відновлення нормальної кишкової мікробіоти прискорює відновлення нормальної мікробіоти піхви, Лактовіт Форте застосовується при лікуванні порушень чистоти вагінального секрету.

Здоров`я простати

Вплив харчування і травлення на перебіг хронічного простатиту встановлено давно, тому при лікуванні призначається дієта з обмеженням алкоголю, копчених та смажених страв. Застосування Лактовіту Форте забезпечить швидке відновлення кишкової мікробіоти та нормалізації флори сечовидільної системи. Завдяки цьому при лікуванні тривалого хронічного простатиту нормалізація кишкової мікробіоти поліпшує результати лікування.

Дія Лактовіту Форте

Лактовіт Форте відновлює власну мікробіоту людини, не заміщує індивідуальної мікрофлори, стимулює імунітет, посилює процес кровотворення. Лактовіт Форте найчастіше використовується для відновлення мікробіоти людини на фоні та після антибіотикотерапії.